KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Krytý plavecký bazén v Chrudimi ročně navštíví přes sto tisíc plavců.
Krytý plavecký bazén Chrudim
Krytý plavecký bazén v Chrudimi ročně navštíví přes sto tisíc plavců. 
Autor / zdroj foto: Sportovní areály města Chrudim

Krytý plavecký bazén Chrudim / Chrudim

Krytý plavecký bazén je nejnavštěvovanějším zařízením z komplexu sportovišť Sportovních areálů města Chrudim. Od jeho otevření v roce 1992 ho pravidelně navštěvuje zhruba 110 000 plavců ročně. Pro plavecký bazén Chrudim pracují profesionální plavečtí instruktoři, pod jejichž vedením je možné účastnit se mnohých plaveckých kurzů. Velice oblíbená je výuka plavání pro kojence a batolata.

Jako jeden z mála má plavecký bazén Chrudim bezbariérový přístup, a proto se zde každoročně koná Mistrovství České republiky v plavání tělesně postižených. Dohled nad plavci zajišťují členové Vodní záchranné služby Chrudim.

Krytý plavecký bazén Chrudim nabízí řadu plaveckých aktivit. Jedná se zejména o výuku, rekreaci a regeneraci ve vodě. Každoročně Středisko plavecké výuky v Chrudimi připravuje plavání dětí bez rodičů ve věku 5 až 10 let, kurzy pro pokročilé děti ve věku 7 až 12 let, cvičení a plavání seniorů a cvičení těhulek ve vodě.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Krytého plaveckého bazénu Chrudim.

Autor / zdroj: -red -

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.