AKTUÁLNĚ / Zdravotnictví

V krnovské porodnici nabízí zapůjčení monitoru dechu zdarma
V krnovské porodnici nabízí zapůjčení monitoru dechu zdarma. 
Autor / zdroj foto: František Kuba

Krnov

Krnovská porodnice připravila další novinku pro rodiče novorozenců. Tentokrát jde o zapůjčení monitoru dechu až na půl roku zdarma. První maminka, která v květnu porodila v krnovské porodnici, už využila tuto novou nabídku.

Monitor dechu je certifikovaný zdravotnický prostředek pro sledování dechu dítěte. Mamince ho v porodnici představil zástupce dětského oddělení Josef Lhoťan.

„Všem maminkám, které se rozhodnou přivést miminko na svět v krnovské porodnici, od května nabízíme novou službu: poskytnutí monitoru dechu na půl roku zdarma. Základem je podložka do dětské postýlky, na které miminko leží, a jednotka vyhodnocující frekvenci jeho dechu. Velmi citlivé senzory v podložce nepřetržitě monitorují dech miminka. Akustický a světelný signál včas upozorní rodiče na případné změny dýchání. Nemocnice nabízí zapůjčení monitoru dechu na půl roku zdarma a pak je možné zápůjčku prodloužit za poplatek 200 Kč měsíčně,“ představil Josef Lhoťan monitor dechu Nanny, kterému se mezi rodiči a zdravotníky lidově přezdívá „Nanynka“. Krnovská porodnice má k dispozici úplně nové „Nanynky“. Jejich spolehlivost garantuje certifikace.

Autor / zdroj: František Kuba

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.