SPORT

Seriál kvalifikací se uzavírá, do Velké pardubické zbývá jen pět týdnů
Dostihy 3.9.2019

První zářijovou sobotu, tedy 7. září, se uzavře tuzemský seriál kvalifikací na 129. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. Sobotní mítink tentokrát nabídne devět dostihů, první z nich startuje ve 14 hodin.

Šestigólová přestřelka Chrudimi s Varnsdorfem skončila smírem
Fotbal 5.8.2019

Bláznivé utkání ve Varnsdorfu nabídlo fanouškům mnohé – šest branek, pokutový kop a červenou kartu. Chrudimští dvakrát umazali náskok soupeře a odvezli si domů cenný bod.

Zbrojovka podruhé v řadě remizovala, tentokrát doma s Pardubicemi
Fotbal 27.7.2019

Ani domácí zápas Brňanům v úvodu soutěže nevyšel podle představ. Proti Pardubicím sice záhy vedli díky trefě kapitána Magery, soupeř ale po čtvrthodině srovnal a do dalších možností Zbrojovku nepouštěl.

Zlatý pohár bez obhájce, ale s premianty předzkoušky
Dostihy 5.6.2019

V Pardubicích tentokrát nebudou v hlavních rolích specialisté na cross country, nýbrž klasičtí steepleři. Vrcholem programu je totiž Zlatý pohár, který je s dotací půl miliónu korun vůbec nejbohatší českou klasickou steeplechase.

Pardubice porazily České Budějovice i potřetí a mají již osmnáct bodů
Hokej 13.4.2019

Další důležité body do průběžné tabulky baráže o Tipsport extraligu získali před zraky 9185 fanoušků hokejisté Pardubic. Dynamo vyhrálo v ČSOB Pojišťovna ARENĚ nad Motorem 2:0.

Kladno jako první v baráži udolalo neporazitelné Pardubice
Hokej 10.4.2019

Rytíři jako první tým v baráži udolali Pardubice, které na jejich ledě obrali o všechny tři body. Kladno po první části ztrácelo o jednu branku, pak ale z trestného střílení srovnal Linus Svedlund. A vzápětí začala úřadovat kladenská čtvrtá řada.

Pardubice doma porazily České Budějovice
Hokej 30.3.2019

Po brankách Marka Hovorky v první minutě a trefě Nicholase Schause a dvou zásazích Jordanna Perreta porazily Pardubice České Budějovice, které jen snižovaly v závěru na 4:1.

Litvínov v Pardubicích zvítězil, nasázel Dynamu pět branek
Hokej 23.3.2019

Prohru o tři branky si v posledním domácím utkání skupiny o jedenácté až čtrnácté místo připsali hokejisté Pardubic proti Litvínovu.

Chomutov podlehl Pardubicím a bude hrát baráž o extraligu
Hokej 20.3.2019

Piráti před vlastními fanoušky podlehli Dynamu o tři góly. Chomutovští kvůli vlastní prohře budou hrát s jistotou baráž o udržení mezi tuzemskou elitou, kde doplní právě Pardubice.

Piráti sestřelili sedmi góly Pardubice
Hokej 18.3.2019

Prohru 4:7 si ve svém třetím utkání skupiny o jedenácté až čtrnácté místo připsali hokejisté Pardubic. Na úvodní trefu hostí sice rychle zareagoval Jan Kloz, ve druhé třetině ale Chomutov nastřílel pět branek a směřoval k jasné výhře.

Rozhodla závěrečná třetina, Litvínov přetlačil Pardubice 6:3
Hokej 13.3.2019

Souboj obou celků připomínal řeckořímské zápolení, poněvadž ani jeden tým se nechtěl lehce vzdát. Nakonec rozhodla třetí část hry, kdy se Verva dokázala čtyřikrát prosadit.

Pardubice rozstřílely Třinec
Fotbal 10.3.2019

Ani v pátém zápase v řadě nedokázali třinečtí fotbalisté vstřelit v Pardubicích gól. Nevydařený výkon hostů využili domácí jak nejlépe mohli a zvítězili zcela zaslouženě 4:0.

Třinec počtvrté porazil Pardubice
Hokej 2.3.2019

Domácí sice otevřeli skóre již po deseti vteřinách, hráči s drakem na prsou ale čtyřmi brankami otočili duel na svou stranu a třemi body se posunuli na třetí příčku.

Východočeské derby mezi Hradcem a Pardubicemi rozhodl Pavlík
Hokej 27.1.2019

Přesně 60 vteřin před sirénou totiž napřáhl hůl Filip Pavlík a nekompromisní dělovkou zařídil Hradci triumf nad Pardubicemi.

Karlovy Vary zlomily sérii porážek, v prodloužení zdolaly Pardubice
Hokej 26.1.2019

Karlovarské energetiky čekal s Pardubicemi veledůležitý souboj a gólově jej načali lépe, i když až ve druhé třetině. Dynamo během pěti minut třetí periody strhlo vedení na svou stranu, za hosty pak bleskově vyrovnal Gríger a při skóre 2:2 muselo rozhodovat prodloužení.

Pardubice rozstřílely Olomouc
Hokej 21.1.2019

Po 105 dnech se ČSOB Pojišťovna ARENA mohla radovat z extraligového vítězství. Dynamo přehrálo Olomouc jasně 6:2 a v poslední půlminutě si mohli hráči užívat ovací vestoje.