SPORT

Pardubice v derby smetly Chrudim
Fotbal 19.8.2018

První východočeské derby v této sezóně se odehrálo na pardubickém stadionu Pod Vinicí, kde místní FK přivítal nováčka letošního ročníku MFK Chrudim. 2184 diváků přihlíželo tomu, jak domácí Pardubice deklasovaly svého soupeře a zvítězily 4:0.

Chrudim skolila Znojmo čtyřmi brankami
Fotbal 12.8.2018

Chrudimští fotbalisté slaví premiérové vítězství ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE! Proti Znojmu na vlastním hřišti sice rychle inkasovali, po brzkém vyrovnání a neproměněné penaltě si na druhou půlku nachystali velkolepé představení.

Také Pardubice braly proti Třinci všechny body

Ani novicové Ondřej Kušnír s Matějem Schwendtem v dresu Třince nezabránili čtvrté porážce domácích v novém ročníku. Vyrovnaný zápas rozhodl první poločas, ve kterém padly všechny tři branky.

Mistrovství ČR ve všestrannosti plné hvězd
Jezdectví 23.7.2018

Všestrannost je jedním z nejtěžších jezdeckých sportů a právě tato disciplína na čtyři dny „obsadila“ pardubické závodiště. Mistrovství ČR ve všestrannosti nabídlo napínavé souboje do poslední chvíle a ukázalo na několik hvězd tuzemské všestrannosti.

Žižkov doma jen remizoval s nováčkem z Chrudimi
Fotbal 23.7.2018

Už ve 4. minutě obíhal domácí trenér Mikolanda lavici náhradníků, aby společně oslavili Rondičův první gól sezony. O dvacet minut později však přišla penalta hostů, ze které Vašulín upravil výsledek na konečnou remízu 1:1.

Pardubice doma porazily Vítkovice
Fotbal 22.7.2018

Pardubice vstoupily do nového ročníku výhrou nad Vítkovicemi 3:1 a navázaly tak na svou formu z loňského ročníku, který zakončily na skvělé třetí pozici.

V prvním kole přihlášek na Velkou pardubickou osmatřicet koní
Dostihy 11.5.2018

Čtvrtek 10. května byl prvním z důležitých termínů 128. Velké pardubické s Českou pojišťovnou. Uzavřeno bylo první kolo přihlášek pro letošní vrchol tuzemské překážkové sezony.

Královnou úvodní cross country sezony je Izynka
Dostihy 9.5.2018

Dostihová sezona roku 2018 v Pardubicích odstartovala. Zahajovací dostihový mítink nabídl osmičku dostihů, jejichž vrcholem byla Cena města Pardubic – Úvodní cross country Koroka na 4500 metrů.

Výhru Pardubic nad Třincem zařídil přesnou trefou Mužík
Fotbal 7.5.2018

Pardubický tým dokázal v souboji dvou celků s totožným bodovým ziskem porazit Třinec 1:0 a vylepšil si tak bilanci ve druhé nejvyšší soutěži. Výhru zařídila akce dvojice mladíků Solil - Mužík ve druhém poločasu.

Dostihové novinky, pestrá škála aktivit i oslavy výročí. Taková bude sezona 2018
Dostihy 5.5.2018

Sezona 2018 je pro pořadatele pardubických dostihů jubilejní. Dostihový spolek a.s. slaví 25. výročí svého založení a do slavnostní sezony opět vstupuje s některými novinkami. Naváže ale také na tradice a úspěšné aktivity z let minulých.

Pardubice zaskočily mistra, po úvodních porážkách slaví první výhru
Softball 3.5.2018

Pardubice po úvodních prohrách zabraly a zaskočily mistra ligy z Havlíčkova Brodu. První zápas Pardubice prohrály 2:8, ale v odvetném zápasu Pardubice dokázaly porazit Havlíčkův Brod 4:3 a připsaly si první výhru v nejvyšší soutěži.

Luxusně obnovené hřiště v Markovicích se otevírá
Sport 1.5.2018

Poslední kontury v podobě vyznačených čar získalo v uplynulých dnech víceúčelové hřiště v Markovicích. Po náročné obnově přivítá první sportovce ve čtvrtek 3. května - v 10 hodin proběhne jeho slavnostní otevření.

Pardubice rozstřílely Vítkovice a v tabulce jsou třetí
Fotbal 5.4.2018

Spoustu radosti domácím fanouškům rozdal ve středu navečer pardubický tým. Od začátku dohrávaného utkání proti Vítkovicím tlačil na obranu soupeře, rychle šel do vedení a i dál se tlačil na obranu soupeře.

Sokolov hrál s Pardubicemi bez branek
Fotbal 2.4.2018

Ve 20. kole Fortuna národní ligy remizoval Baník s Pardubicemi 0:0. Na šance sice Baník zvítězil, ale žádná z nich gólem neskončila.

Oceláři uhájili domácí led  proti Pardubicím a postupují do semifinále play off
Hokej 26.3.2018

Oceláři uhájili domácí led proti Pardubicím a postupují do semifinále play off

Třinečtí Oceláři dokázali na sto procent využít výhodu domácího ledu, vyhráli čtvrtý domácí zápas série a mohou se radovat z postupu do druhého kola vyřazovacích bodů. Hattrickem se blýskl Ondřej Kovařčík.

Dynamo roztavilo Oceláře 6:3 a těší se na zápas o všechno
Hokej 24.3.2018

I potřetí dokázali hokejisté Dynama naplno využít pekelné prostředí své haly, v šestém čtvrtfinálovém utkání přejeli Třinec 6:3. Nadšená Holaňova parta rozhodla o třetí výhře v sérii povedenou druhou třetinou, v níž vsítila tři branky.