KULTURA / Ostatní

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
7.1.2019

Svatební veletrh v Litomyšli

LITOMYŠL

Zámecké návrší v Litomyšli bude opět místem konání svatebního veletrhu, tentokrát s podtitulem vše pro oslavy a party. Veletrh se tak otvírá všem pořadatelům akcí, kteří zde mohou načerpat inspiraci. Přímo v sálech zámeckého pivovaru a jízdárny se představí více než čtyřicet vystavovatelů, kteří nabízejí své služby spojené s organizací svateb a party. Nebude problém vybrat například svatební šaty, fotografa nebo cateringovou firmu. Přímo na místě bude možné si rezervovat prostory na obřad, sály pro oslavu, a dokonce i krásné ubytování. Nebude chybět bohatý doprovodný program a možnost občerstvení v kavárničce.

Sály Zámeckého pivovaru a jízdárny se otevřou o víkendu 19. a 20. ledna. Budoucí svatebčané, oslavenci, organizátoři kongresů, výstav, vernisáží a všichni ostatní návštěvníci veletrhu mohou po oba dva dny vždy od 10.00 do 17.00 hodin zhlédnout doprovodný program plný módních přehlídek, ukázek vázání kytic, slavnostního líčení, účesů, hudebních vystoupení. V programu se představí mimo jiné i mladé gymnastky, „free style“ skupina mladých nadšenců, sbory dětské i ty dospělé. Nebudou chybět ani vizážistky, kosmetičky, kadeřnice, které v průběhu veletrhu poradí, učešou, nalíčí.  Letošní 4. ročník bude opět trochu větší, protože dorazí více vystavovatelů než loni.

Čeká Vás slavnostní atmosféra nazdobených sálů, seznámíte se s novými trendy cateringu, uvidíte tematické slavnostní dorty a netradičně zdobené tabule. Představí se vystavovatelé z nejrůznějších oborů, jako jsou květináři, cukráři, fotografové, kameramani, muzikanti, zlatníci, ale i svatební salóny, salóny společenských šatů, výrobci pánských doplňků, spodního prádla, doplňků pro zdobení, přijedou vinaři z Moravy.

Oba dva dny bude také otevřen Piaristický kostel, ve kterém najdete vše nachystáno jako před skutečným svatebním obřadem. Piaristický kostel je totiž jedním z nejoblíbenějších míst pro pořádání svatebního obřadu na Zámeckém návrší a běžně v něm probíhají také obřady civilní.  Na stánku Zámeckého návrší si budete moci rezervovat termín pro Váš svatební obřad nebo akci. Rádi Vám také ukážeme další místa, kde se může obřad konat, nebo Vás zavedeme na prohlídku pokojů v Zámeckém pivovaru. Ubytuje se zde až šedesát osob a Vy tak můžete mít celou svatbu pod jednou střechou.

Pokud plánujete větší akci, a nemusí to být jen svatba, možná přemýšlíte o tom, kde seženete všechny ty talíře, skleničky, ubrusy a židle. Právě pro Vás je určena půjčovna vybavení na Zámeckém návrší. Zastavte se na stánku Zámeckého návrší a podívejte se, co všechno je k dispozici, nebo si rovnou vybavení rezervujte.

Přijďte si užít krásné prostředí památky UNESCO, které se díky variabilitě prostor a skvělým službám stalo oblíbeným místem pro pořádání různorodých akcí. Občerstvit se budete moci v kavárně přímo v sálech. Vstup na veletrh je zdarma. Akci pořádá kavárna BOBO CAFE,  Zámecké návrší, p.o. a Evropské školící centrum o.p.s.

Autor / zdroj: Bc. Michele Vojáček

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Elektrárna Chvaletice oslavila 40 let výroby

Na konci roku 1979 tu běhali technici v montérkách a horlivě dokončovali poslední výrobní blok, aby zachránili republiku před kritickým nedostatkem el

Post

Seriál kvalifikací se uzavírá, do Velké pardubické zbývá jen pět týdnů

První zářijovou sobotu, tedy 7. září, se uzavře tuzemský seriál kvalifikací na 129. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. Sobotní mítink tentokrát

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA