KULTURA / Hudba

Popis: Captain Jack.
Captain Jack.
6.11.2019

We love 90´ je za dveřmi

PARDUBICE

15. listopadu se pardubický Ideon bude opět otřásat v základech. Oblíbené devadesátky, tedy akce „We love 90“, míří do Pardubic. Znovu nás čeká jeden z největších mejdanů a tentokrát se můžeme těšit na MASTERBOY & BEATRIX DELGADO, CAPTAIN JACK a 2 BROTHERS ON THE 4TH FLOOR.

Čeká nás celovečerní show, která odstartuje v 19 hodin a bude končit až ve 2 hodiny. Tento jedinečný devadesátkový mejdan plný hudební zábavy se světelnými efekty a gogo tanečnicemi, vám do Pardubic opět přiváží promotéři Máša agency a společnost Icing. Užijeme si společně celovečerní párty u míchaných drinků a hudebním vystoupením 90. let, zde je jejich stručná charakteristika:

MASTERBOY & BEATRIX DELGADO je německá eurodance skupina založená na počátku 90. let, která dosáhla pozoruhodného úspěchu v Evropě, Asii, Oceánii a Jižní Americe. Mezi její největší hity patří skladby Feel the Heat of the Night nebo Generation of love. Masterboy v loni dokonce oprášil svou nejsilnější sestavu – s Beatrix Delgado přezdívanou Trixi za mikrofonem.

CAPTAIN JACK je německé hudební duo, které dosáhlo největšího úspěchu v druhé polovině devadesátých let dvacátého století. Captain Jack produkovali skladby v hudebním stylu eurodance. V Pardubicích určitě zazní Iko Iko, In the amy now nebo Dream a dream. 

2 BROTHERS ON THE 4TH FLOOR je nizozemská hudební skupina, kterou v roce 1990 vytvořili bratři Martin a Bobby Boer. Skupina měla úspěch v mnoha zemích se skladbami Dreams, Never Alone či Come take my hand. Přijďte si na tyto hity zavzpomínat do pardubického Ideonu 15. listopadu.

Zakoupit můžete i VIP vstupenky, kde vás čeká bohaté občerstvení a nejen to! VIP vstupenka má vlastní vstup, bude připravena samostatná šatna, občerstvení a VIP balkón. Vstupenky pořídíte na www.ticketportal.cz nebo na www.masvstupenky.cz.

 

Autor / zdroj: Pavel Schro?fel

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Bude Jevíčko historickým městem roku?

Do soutěže o titul Historické město roku 2019 bylo za Pardubický kraj nominováno Jevíčko.

Post

Změny ve vedení HC Dynamo Pardubice

Dozorčí rada HC Dynamo Pardubice odvolala v úterý večer z pozice předsedy představenstva a generálního ředitele klubu Martina Sýkoru, který funkci šéf

Post

Mountfield HK měnil s Dynamem Pardubice

Mountfield HK opouští Matej Paulovič, který se stěhuje do pardubické kabiny, a to výměnou za švédského zadáka Oscara Eklunda. Ten se přesouvá opačným

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě