KULTURA / Vánoce

Popis:
26.11.2018

První adventní víkend se ve Svitavách ponese v duchu čertovského pekla

SVITAVY

SVČ Tramtáryje, společně s přáteli, pro vás na první adventní víkend 1. a 2. prosince připraví v nadaci J. Plívy pravé nefalšované čertovské peklo, které se záhy promění v přívětivé nebe, kde vás přivítá sv. Mikuláš v doprovodu dobrých andělů.

Pojďte vyzkoušet jedinečnou zážitkovou cestu, která je vhodná pro celou rodinu. Chybět nebude ani opravdový Lucifer, který je sice přísný, ale statečnost dokáže odměnit. Vzhledem k omezené kapacitě pekla je potřeba si prohlídku předem zamluvit. Učinit tak můžete v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hodin na telefonním čísle 734 287 285 – Pavel Padyásek.

Pokud se neodvážíte do pekla, můžete vidět kompletní čertovské osazenstvo na vlastní oči, a to v neděli 2. prosince na náměstí Míru ve Svitavách od 18:15, kde se vám všichni představí v pekelné jízdě. Tímto organizátoři také svolávají všechny čerty, kteří mají zájem se pekelné jízdy účastnit, aby kontaktovali pekelného písaře Sirkuše na čertovské hotline 734 287 285.

Plakát k akci.

Autor / zdroj: svc.svitavy.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Východočeské divadlo Pardubice uvede premiéru hry Mikve

První premiéru roku 2019 naplánovalo Východočeské divadlo Pardubice na víkend 23. a 24. února.

Post

Jak se žilo na hradě a jak v podhradí? Muzejníci nabízejí výlet až do středověku

Chcete prožít jeden den ve středověku? Tak se přijďte podívat na stejnojmennou interaktivní výstavu, kde si můžete vše sami vyzkoušet, osahat a očicha

Post

Východočeské derby mezi Hradcem a Pardubicemi rozhodl Pavlík

Přesně 60 vteřin před sirénou totiž napřáhl hůl Filip Pavlík a nekompromisní dělovkou zařídil Hradci triumf nad Pardubicemi.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA